Strona Główna
XIV Artystyczna Wiosna Dziecięca już za nami
2017-05-26
 Podczas przeglądu XIV Dziecięcej Wiosny Artystycznej jury miało przyjemność wysłuchać i obejrzeć ponad 100 uczennic, uczniów i przedszkolaków z większości placówek oświatowych Gminy Babice. Jury po kilkugodzinnej naradzie postanowiło przyznać następujące wyróżnienia:

PRZEDSZKOLA

 Kategoria muzyczna - zespoły instrumentalne, zespoły wokalne

Wyróżnienie zwykle - Grupa taneczna SP Olszyny „Krakowiak wiosenny"

Kategoria muzyczna - duety i soliści

Wyróżnienie I-go stopnia

Lena Gierczak, PS Mętków

Nadia Mistarz, PS Mętków

Wyróżnienie II- go stopnia

Natalia Siejka, PS Zagórze

Wyróżnienie III - stopnia

Zuzanna Baster, PS Olszyny

Katarzyna Horodyska , PS Babice

Kategoria - taniec

Wyróżnienie I-go stopnia

Zespół taneczny „Bemolki" PS Mętków

SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY I-III

Kategoria muzyczna - zespoły instrumentalne, zespoły wokalne

Wyróżnienie I-go stopnia

Zespół wokalny - „Siostrzyczki" SP Babice

Wyróżnienie II- go stopnia

Zespół wokalny „Gwiazdeczki" SP Babice

Wyróżnienie III - stopnia

Zespół „Wesołe nutki" SP Babice

Kategoria muzyczna - duety i soliści

Wyróżnienie I-go stopnia

Milena Adamska , SP Jankowice

Wyróżnienie II- go stopnia

Duet - Julia Błasiak i Olaf Jarski, SP Babice

Wyróżnienie III - stopnia

Nina Sadowska , SP Babice

Wyróżnienie zwykle

Duet - Bartosz Grzybek i Michał Grudzień, SP Babice

Kategoria - teatr

Wyróżnienie I-go stopnia

Grupa teatralne „Uśmiech" , SP Babice

Mali Artyści, SP Babice

Kategoria - taniec

Wyróżnienie I-go stopnia

Zespół taneczny - Black Dance, SP Mętków

Wyróżnienie II- go stopnia

Zespół taneczny - Serce Oceanu, SP Mętków

Wyróżnienie zwykle

Tymoteusz Gędoś, SP Zagórze

SZKOŁA PODSTAWOWA KLASY IV-VI

Kategoria muzyczna - duety i soliści

Wyróżnienie I-go stopnia

Antonia Kilmara, SP Mętków

Wyróżnienie II- go stopnia

Aleksandra Sitarz, SP Babice

Olga Mirek, SP Babice

Wyróżnienie III- go stopnia

Lilianna Bacia, SP Jankowice

Milena Głownia, SP Jankowice

Julia Budzynska, SP Jankowice

Kategoria - taniec

Wyróżnienie I-go stopnia

Zespół - Power Dance, SP Mętków

Wyróżnienie zwykle

Zespół Wymiataczki, SP Mętków

GIMNAZJUM

Kategoria muzyczna - duety i soliści

Wyróżnienie I-go stopnia

Kamila Sikora, PG Babice

Wyróżnienie II- go stopnia

Anna Marek, PG Babice

Wyróżnienie III - stopnia

Hanna Smalcerz, PG Jankowice

Wyróżnienie zwykle

Emilia Sędzielarz, PG Mętków

Wszystkim laureatom gratulujemy!

Wręczenie nagród odbędzie się 10 czerwca 2017 roku, godz. 12:00, przy boisku "Orlik" w Babicach, podczas Sportowego Dnia Dziecka.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom Zespołu Szkół w Babicach za udostępnienie sali gimnastycznej na przegląd. W szczególności dziękujemy Pani Marioli Paliwoda za piękną dekorację i Panu Marcinowi Kaszuba za obsługę akustyczną.

Fotogaleria na naszym FB.

Wyniki przeglądu do druku w załączniku poniżej.

 























14 KB
   xiv_dziecieca_wiosna_artystyczna__wyniki.docx