Strona Główna
MOTO-RETRO-DEPTAK 2017 za nami!
2017-07-25

Zjechało ich prawie 200 - samochody i motocykle różnych marek i z różnych lat. Bardzo liczną reprezentacje miła nasza rodzima motoryzacja; Fiaty 126p., duże Fiaty, Polonezy, Komarki, WSK, Warszawy.. było co oglądać. Miłośnicy samochodów i motocykli podziwiali odnowione, dużym nakładem sił i pieniędzy, prawdziwe cudeńka. 

W głosowaniu publiczności przyznaliśmy Perły Zlotu 2017: w kategorii samochód Perłę otrzymał Citroen B11, a w kategorii motocykl replika motocykla BMW w barwach Africa Corps. 

Najstarszymi Pojazdami Zlotu były : Chevrolet Universal z 1930 roku i motocykl BMW z 1938 roku. Właściciele wyróżnionych pojazdów otrzymali pamiątkowe certyfikaty i zestawy pięknych roślin.

Swój konkurs mieli także najmłodsi, którzy malowali kolorowe samochody, Panie które bawiły się słowami i Panowie, którzy budowali samochód marzeń. Mimo burzy i deszczu humory wszystkim dopisywały i wspólnym klaksonem pożegnaliśmy się do następnego roku.

Organizatorami imprezy było Stowarzyszenie "Chrzanowskie Klasyki" i GOKiS Babice. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich Partnerów, którzy wzbogacili naszą pulę nagród.

Dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół w Babicach za możliwość podłączenia prądu.