Strona Główna
Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek - WYNIKI
2018-01-25

Przedszkola:

SOLIŚCI

Wiktoria Topól ( Rozkochów) - WYRÓŻNIENIE I-go STOPNIA 

Oliwier Kaszuba ( Babice) -  WYRÓŻNIENIE II-go STOPNIA

DUETY

Natalia Kwak i Zosia Krawczyk ( Olszyny) - WYRÓŻNIENIE I-go STOPNIA

Szkoła Podstawowa - klasy I-III

ZESPOŁY WOKALNE

zespół " Śnieżynki" ( Babice) - WYRÓŻNIENIE I-go STOPNIA

zespół "Dzwoneczki" ( Babice) - WYRÓŻNIENIE II-go stopnia

zespół SSB "Impuls" ( Babice) - WYRÓŻNIENIE III-go stopnia 

SOLIŚCI

Amelia Matusyk ( Babice), Lena Gierczak ( Mętków) - WYRÓŻNIENIE I-go stopnia ex aequo

Nina Sadowska ( Babice) - WYRÓŻNIENIE II-go stopnia 

Nadia Mistarz ( Mętków) - WYRÓŻNIENIE III-go stopnia

DUETY

Milena Warzecha i Klaudia Wójcik ( Babice) - WYRÓŻNIENIE I-go STOPNIA

Gabriela Fryś i Kornelia Siudak ( Babice) - WYRÓŻNIENIE II-go STOPNIA

Szkoła Podstawowa klasy IV-VI

SOLIŚCI

Lilianna Bacia ( Jankowice), Julia Budzyńska ( Jankowice) - WYRÓŻNIENIE I-go STOPNIA ex aequo

Milena Adamska ( Jankowice) - WYRÓŻNIENIE II-go stopnia 

Milena Głownia ( Jankowice) - WYRÓŻNIENIE III-go STOPNIA

Zuzanna Glistak ( Babice), Patryk Wyrobiec ( Babice) - WYRÓŻNIENIE 

DUETY 

Lilianna Bacia i Zuzanna Bacia ( Jankowice) - WYRÓŻNIENIE I-go STOPNIA

Anna Drabiec i Monika Warchoł ( Mętków) - WYRÓŻNIENIE II-go STOPNIA

Szkoła Podstawowa klasa VII ( Gimnazjum)

ZESPOŁY - Chór Kameralny (Zagórze) - WYRÓŻNIENIE I-go STOPNIA

SOLIŚCI

Aleksandra Sitarz ( Babice) - WYRÓŻNIENIE I-go STOPNIA

Julia Gładki ( Babice) - WYRÓŻNIENIE II- go STOPNIA

Julia Wierzba ( Mętków) - WYRÓŻNIENIE III-go STOPNIA

Szkoły Średnie, Dorośli

ZESPOŁY

KGW Zagórze, KGW Mętków - WYRÓŻNIENIE I-go STOPNIA ex aequo

KGW "Lipowianki" - WYRÓŻNIENIE II-go Stopnia

Stowarzyszenie "Wesoła Jesień" - WYRÓŻNIENIE III-go STOPNIA

SOLIŚCI

Jarosław Mucha ( Zagórze) - WYRÓŻNIENIE I-go STOPNIA 

Wszystkim Laureatom GRATULUJEMY. O terminie wręczenia nagród powiadomimy osobnymi zaproszeniami.

Dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom szkoły w Babicach za pomoc w organizacji konkursu, szczególnie Panu Marcinowi Kaszubie za obsługę akustyczną.