Aktualności, Sala widowiskowa

Laureaci Artystycznej Wiosny Dziecięcej 2019

Laureaci Dziecięcej Wiosny Artystycznej 2019

Jury w składzie Pani Irena Augustynek – nauczyciel muzyki, Pani Małgorzata Wrześniewska dyrektor PMDK w Trzebini, Pani Agata Jurczak instruktor GOKiS Babice  po występnie 56 uczestników postanowiło przyznać następujące wyróżnienia:

Przedszkola

Kategoria muzyczna – soliści, duety, zespoły wokalne

Wyróżnienie  I stopnia

Maja Bębenek PS Zagórze

Wyróżnienie  II stopnia

Barbara Michałowska PS Mętków

Anna Kosowska PS Zagórze

Wyróżnienie  III stopnia

Aniela Sędzielarz PS Mętków

Wyróżnienie  zwykłe

Zespół Ala, Ola i Marysia PS Zagórze

Kategoria – taniec

Wyróżnienie  I stopnia

Zespół Smerfy – taniec „Lego” PS Zagórze

 

Szkoła Podstawowa klasy I-III

Kategoria muzyczna – soliści, duety, zespoły wokalne

Wyróżnienie  I stopnia

Lena Gierczak SP Mętków

Wyróżnienie  II stopnia

Natalia Siejka SP Zagórze

Wyróżnienie  III stopnia

Nadia Mistarz SP Mętków

Kategoria muzyczna – soliści, duety, zespoły instrumentalne

Wyróżnienia zwykłe

Wojciech Osadziński, SP Mętków

Amelia Szelichiewicz, SP Mętków

Emilia Kuchta, SP Mętków

 

Kategoria – taniec

Wyróżnienie  I stopnia

Szalone Małolaty – SP Babice, SP Mętków

Wyróżnienie  II stopnia

Julia Wojtyła SP Jankowice

 

Szkoła Podstawowa klasy IV-VI

Kategoria muzyczna – soliści, duety, zespoły wokalne

Wyróżnienie  I stopnia

Zuzanna Glistak SP Babice

Wyróżnienie  II stopnia

Nina Sadowska SP Babice

Wyróżnienie  III stopnia

Milena Adamska SP Jankowice

Wyróżnienie zwykłe

Milena Głownia SP Jankowice

Tercet Kornelia Siudak, Julia Błasiak, Gabriela Fryś SP Babice

 

Kategoria muzyczna – soliści, duety, zespoły instrumentalne

Wyróżnienie zwykłe

Zuzanna Polanek, SP Jankowice

 

Kategoria Taniec

Wyróżnienie  I stopnia

Nikola Sroka, SP Babice

Wyróżnienie zwykłe

Zespół „Smiley” SP Zagórze

 

Szkoła Podstawowa kl. VII-VIII, III kl. gimnazjum

Kategoria muzyczna – soliści, duety, zespoły wokalne

Wyróżnienie  I stopnia

Aleksandra Sitarz, ZS Babice

Wyróżnienie  II stopnia

Julia Wierzba, ZS Mętków

Wyróżnienie  III stopnia

Olga Mirek, ZS Babice

Wyróżnienie zwykłe

Julia Budzyńska, ZS Jankowice

Lilianna Bacia, ZS Jankowice

Emilia Sędzielarz, ZS Mętków

 

Kategoria Taniec

Wyróżnienie  I stopnia

Wiczi Dance Natalia Siemek i Wiktoria Stec, ZS Mętków

Wyróżnienie  II stopnia

Zespół „Bailando” ZS Mętków

 

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!!!

 

O terminie i miejscu wręczania nagród poinformujemy osobnymi zaproszeniami.

Pełna galeria zdjęć na naszym fb

Send this to a friend